Eesti Naislaulu Seltsi liikmeskoorid, dirigendid ja kontaktid

Harjumaa

Kose valla naiskoor KRÕÕT – Tiina Steinberg – tn.steinberg@gmail.com                                                  http://kosenaiskoor.blogspot.com//
Kuusalu naiskoor Kadri –  Edmar Tuul – edmartuul@gmail.com

Kose naiskoor Meelika –  Teele Utt –  nkmeelika@hot.ee; teele.utt@gmail.com

Suurupi naiskoor Meretule –Elen Ilves – elenilvesster@gmail.com

Ida-Virumaa

Avinurme naiskoor – Maris Laht – marislaht@hotmail.com

Jõgevamaa

Mustvee naiskoor Meeliko – Maris Laht – marislaht@hotmail.com

Järvamaa

Paide naiskoor – Sirje Grauberg, Tiina Kivimäe – sirje.grauberg@gmail.com

Järvamaa Tütarlastekoor – Tiiu Schüts –  tiiuschyts9@gmail.com, Anne Toomistu – anne.toomistu@paidegymn.ee

Türi Põhikooli õpetajate naiskoor – Tiiu Schüts –  tiiuschyts9@gmail.com

Läänemaa

Haapsalu tütarlastekoor Canzone –Ulrika Grauberg – ulrika.grauberg8@gmail.com

Haapsalu naiskoor KAASIKE – Sirje Kaasik – sirjekj@hot.ee

Lihula naiskoor Leelo  – Ülle Tammearu – y.tammearu@gmail.com, Ave-Piia Rohtla

Lääne – Virumaa

Kunda naiskoor – Kaie Aja, Valentina Lahne – valentinalahne@hot.ee

Rakke naiskoor – Rene Põllumaa – rene.pllumaa1@gmail.com

Tamsalu naiskoor –

Põlvamaa

Põlva naiskoor Mai – Saidi Tammeorg – sansibar@hot.ee

Räpina naiskoor Koidula – Jaanus Prükk – jaanus@kauksi.edu.ee

Pärnu

Neidudekoor Argentum Vox – Toomas Voll – toomasvoll@gmail.com

Pärnu naiskoor Leelo – Hilja Vainula, Tiia Tamm – hilja.vainula@gmail.com

Pärnu naiskoor Linda – Tiiu Künnapas, Külli Kelu – talutytar@hot.ee;naiskoor.linda@gmail.com

Pärnumaa

Kilingi-Nõmme naiskoor Kanarbik – Toomas Voll, Külli Kelu – kultuur@saarde.ee

Vändra Valla Naiskoor – Kalli Rõõmusaare, Iren Värva – roomusaarekalli@gmail.com

Raplamaa

Märjamaa naiskoor Paula – Maiu Linnamägi – maiu.linnamagi@gmail.com http://www.naiskoorpaula.wordpress.com//

Rapla naiskoor Õnnehein – Viive Raam – raamiraam@hot.ee

Saaremaa

Naislauluselts Piret – Marika Mets – marika.mets@mail.ee

Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu naiskoor –  Anneli Surva, Oliver Povel-Puusepp – anneli@tg.edu.ee- http://www.nlib.ee/naiskoor

Eesti Teaduste Akadeemia Naiskoor – Andrus Siimon, Igor Nikiforov – andrus.siimon@mail.ee; – http://www.tanaiskoor.ee

Kammernaiskoor Lu –Reeda Toots-Kreen – reedatoots@hotmail.com

Tallinna Ülikooli vilistlasnaiskoor Helia – Linda Kardna- lkardna@tlu.ee

Naiskoor Gaudete – Mait Männik, Merike Toro- maitmannik@gmail.com, http://naiskoorgaudete.edicypages.com/

Naiskoor Carmina – Margit Võsa – margit@ema.edu.ee, http://www.naiskoor-carmine.eu

Naiskoor Nõmme – Helene Roolaid, Õnne-Ann Roosvee – heleneroolaid@gmail.com

Nõmme Kultuurikeskuse Noorte Naiste koor  KEVAD – Õnne-Ann Roosvee – onneann@hotmail.com

Nõmme Õpetajate Naiskoor – Kadi Härma, Lilian Reinmets – kadi.harma@mail.ee – http://www.naiskoor.weebly.com

Naiskoor Virvik – Olev Oja – olevoja@gmail.com, Aime Pärisalu

Naiskoor Rukkilill –  Linda Kardna – lkardna@tlu.ee

Salme Kultuurikeskuse naiskoor Ilo – Anneli Surva – anneli@tg.edu.ee,  Irene Schifrin – irene.schifrin@mail.ee

Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor – Aivar Leštšinski, Jana Perens; naiskoor@ttu.ee – http://naiskoor.ttu.ee/

Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaste Naiskoor – Andres Heinapuu, Tiina Selke – 573andre@gmail.com;vnk@ttu.ee – http://www.ttu.ee/vnk

Tallinna Ülikooli Naiskoor – Rasmus Erismaa – erismaa@hotmail.com

Tartu Ülikooli Naiskoori Tallinna Vilistlaskoor – Triin Koch – triin.koch@mail.ee

VENÜ naiskoor Vanaemad – Silvia Mellik, Reet Ratassepp –  sirje.oigus@gmail.com

Tartu

Tartu naiskoor Ave – Elvi Oolo – elvioolo35@gmail.com

Naiskoor Cantare – Imbi Goldman – imbi@karlova.tartu.ee

Naiskoor Domina – Anneli Koppel, Anett Sammler  – leppok@gmail.com; president@dominanaiskoor.ee – www.dominanaiskoor.ee

Naiskoor Emajõe Laulikud – Vilve Maide, Mariell Piispea – vilve.maide@otepaa.ee; laulikud@gmail.com – www.laulikud.ee

Tartu Postimaja naiskoor LINDA – Ülle Parts –ylleparts@gmail.com

Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor – Triin Koch, Ene Ahven – president@naiskoor.ee – www.naiskoor.ee

Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori Vilistlaskoor –  Ülle Sakarias – leeni.uba@ut.ee – www.vilistlaskoor.ee

Tartu Neidudekoor Kurekell – Vilve Maide , Imbi Goldman – vilve.maide@otepaa.ee,  – imbi@karlova.tartu.ee  https://www.facebook.com/neidudekoor.kurekell

Tartumaa

Elva naiskoor KAJA –  Astra Volkov, Piia Jõesaar – sinilind@elva.ee

Kuuste naiskoor – Tiiu Voort– tiiu.voort@mail.ee

Luunja laulukoor Jõeõed – Anne Kasesalu – akasesalu@gmail.com

Lähte naiskoor – Mall Türk – mall@vanemuine.ee

Naiskoor Tuule – Sirle Raadi, Airi Mägi – sirle@neuron.ee

Puhja Seltsimaja naiskoor Läte – Ruth Luts – ruthluts@hot.ee

Valgamaa

Tõrva Kammernaiskoor – Maie Kala – maie.kala@torva.ee

Viljandimaa

Abja naiskoor Õbeäidsme – Tiiu Sommer – tiiusommer@gmail.com

Viljandi naiskoor Eha – Esta Kivisild, Eda Kivisild – estakvsld06@gmail.com

Karksi Valla Kultuurikeskuse naiskoor Maimu – Ivi-Heljo Harju – anneli.arraste@karksi.ee

Võrumaa

Võru koor Tempera – Signe Rõõmus – signe@tamula.edu.ee; koor.tempera@mail.ee – www.koortempera.wordpress.com

Võru naiskoor Kannel – Helga Ilves, Erja Arop – helga@email.ee

Üle – eestilised kollektiivid

Eesti Koorijuhtide Naiskoor – Andrus Siimon,  Maarja Soone   www.ekn.edicypages.com

Üle-eestiline neidudekoor Leelo –  Külli Kiivet  – leelotajad@gmail.com – www.leelo.ee