Isadepäeva kontsert “KIRJAD ISALE” 13. novembril Estonia kontserdisaalis

Eesti Naislaulu Seltsi isadepäeva kontsert toimub pühapäeval, 13. novembril kell 12 Estonia kontserdisaalis.

Kontserdil esinevad: Lasteekraani Muusikastuudio mudilased Külli Murandi ja Niina Esko juhendamisel, tantsuansambel Lee Maido Saare juhtimisel ja vokaalansambel Chillin. Laulavad: Eesti Lastekoor, EMLS Üle-eestiline Poistekoor Kalev, Järvamaa Poistekoor, Virumaa Poistekoor,Virumaa Noorte Meeskoor, Eesti Koorijuhtide Naiskoor, Eesti Teaduste Akadeemia Naiskoor. Juhatavad: Lydia Rahula, Indrek Vijard, Kuldar Schüts, Andrus Siimon, Õnne-Ann Roosvee. Pidukõne peab proua Evelin Ilves. Eesti Naisliit kuulutab välja Aasta isa.

Kontserti toetavad: Kultuuripealinn Tallinn 2011, Hasartmängumaksu Nõukogu, Sotsiaalministeerium, Kultuurkapital, NAPAL AS

Olete palutud kontserdile! Sissepääs vaba.