Rõõmukontsert “Rejoice! Kurbus kaob, mure kaob…”

Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor koos orkestriga Ventum ja solistidega

Millal ja kus?

27.11, kell 16 Tartus H. Elleri Muusikakooli Tubina saalis

29.11. kell 19 Tallinna Filharmoonia Mustpeade majas

Kava ja piletiinfo

Kontserdi pealkiri on inspireeritud kahest kontserti raamivast teosest.

“Rejoice” on Rasmus Puuri sulest sündinud keelpilliorkestri teos 2012. aasta Nargen festivali tarbeks. Samalt autorilt ka “Talveöö”. Tõnu Kõrvitsa “Concerto Semplice” solistiks on 2020 klassikatähtede üks säravamaid osalejaid Helin Hallik. Antonio Vivaldi suurvormi “Gloria” solistideks on Arete Kerge ja Maarja Helstein. Lisaks tuleb esiettekandele üks uudisteos – Karin Kuulpaki „Talveõhtul“.

Tuleb energiline, üdini positiivne, lihtne ja rõõmus kontsert – et kaoks kurbus ja kõik halb.

Pilet hinnaga 8 eurot saadaval kohapeal