TÜ akadeemilise naiskoori ja Helsingi akadeemilise meeskoori ühiskontsert

8. novembril 2019. a kell 19 toimub Tartu Jaani kirikus kahe akadeemilise koori – Tartu ülikooli akadeemilise naiskoori ja Helsingi akadeemilise meeskoori (Akademiska Sångföreningen) ühiskontsert.

Helsingi akadeemilise meeskoori asutas 1838. aastal Frederik Pacius ning tegu Soome vanima järjepidevalt tegutseva kooriga. Ühisel kontserdil kuuleb muusikat nii eesti (Tormis, Kõrvits, Uusberg), soome (Sibelius, Rautavaara) kui ka teiste riikide heliloojate (Rheinberger, Holst) sulest. Kontserdile järgneval päeval sõidavad koorid koos Soome ning annavad ühise kontserdi Helsingis Ritarihuones.

Kontsert Tartus kestab kokku ca tund ja 15 minutit. Piletid on müügil kohapeal hinnaga 7/5 eurot.

Link üritusele Facebookis: https://www.facebook.com/events/509687153096758/