UUS! KÕIK NAIS-JA NEIDUDEKOORIDE JUHID/JUHENDAJAD XXVI LAULUPEO REPERTUAARI SEMINARILE

Head naiskooride juhid,

järgnev kiri puudutab laulupeo seminari L, 23. märtsil. Algselt olid planeeritud seminarid nii, et ükski liik ei kattuks ja seepärast oli ka naiskooride seminari lõppemise aeg üsna hiline. Vastu tulles kaugemate maakondade dirigentidele, et ikka kõik jõuaks õhtuks koju tagasi, oleme muutnud seminari ajakava.

Uus ajakava seminaril on:
L, 23. märts, Salme kultuurikeskus
13:00-14:00 ühendkoor
14:15-16:15 naiskooride liigilaulud

Kahjuks ei saa naiskoori laulikud seminari ajaks valmis. Seepärast on mul palve dirigentidele, kes on registreerunud Eesti Naiskooride Laulupäevale, Põlvas, võtta palun kaasa laulupäeva kavas olevatest lugudest A. Ritsingu „Kevade kullendav taevas“, A. Lemba „Haned-luiged“ ja P. Rips-Laulu „Aeg“.

Tänud ette mõistva suhtumise eest
ja kohtumiseni,

Ave Sopp
Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA
toimetaja-produtsent